RN60E2152FB14
MFR.Part #
RN60E2152FB14
JLCPCB Part #
C3431515
Description
-65℃~+175℃ 21.5kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors