RN60C2213FRSL
MFR.Part #
RN60C2213FRSL
JLCPCB Part #
C1782025
Description
-65℃~+175℃ 221kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors