RN60E2052FB14
MFR.Part #
RN60E2052FB14
JLCPCB Part #
C1415972
Description
-65℃~+175℃ 20.5kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors