RN60E2004FRSL
MFR.Part #
RN60E2004FRSL
JLCPCB Part #
C1817871
Description
-65℃~+175℃ 250mW 2MΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors