RN60C2004FRSL
MFR.Part #
RN60C2004FRSL
JLCPCB Part #
C1809617
Description
-65℃~+175℃ 250mW 2MΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors