P0805Y7500BNT
MFR.Part #
P0805Y7500BNT
JLCPCB Part #
C3996389
Description
-55℃~+155℃ 200mW 750Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS