RN60E2003CBSL
MFR.Part #
RN60E2003CBSL
JLCPCB Part #
C3435213
Description
-65℃~+175℃ 200kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors