RNC70J5620FRRE8
MFR.Part #
RNC70J5620FRRE8
JLCPCB Part #
C3364061
Description
-65℃~+175℃ 562Ω 750mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors