RN60E2002BB14
MFR.Part #
RN60E2002BB14
JLCPCB Part #
C1416013
Description
-65℃~+175℃ 20kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors