RN60E2002DB14
MFR.Part #
RN60E2002DB14
JLCPCB Part #
C3400254
Description
-65℃~+175℃ 20kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors