RN60C6811DRE6
MFR.Part #
RN60C6811DRE6
JLCPCB Part #
C1779137
Description
-65℃~+175℃ 250mW 6.81kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors