RN60E19R6FB14
MFR.Part #
RN60E19R6FB14
JLCPCB Part #
C1415940
Description
-65℃~+175℃ 19.6Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors