RN60E1653FRE6
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN60E1653FRE6
JLCPCB Part #
C1787716
Package
Plugin,D3.7xL8.7mm
Description
-65℃~+175℃ 165kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors