RN60E1583FR36
MFR.Part #
RN60E1583FR36
JLCPCB Part #
C3413517
Description
-65℃~+175℃ 158kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors