RN60E1472FRE6
MFR.Part #
RN60E1472FRE6
JLCPCB Part #
C1787501
Description
-65℃~+175℃ 14.7kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors