RN60E1502FRSL
MFR.Part #
RN60E1502FRSL
JLCPCB Part #
C3513597
Description
-65℃~+175℃ 15kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors