CMF60320R00CHEA
MFR.Part #
CMF60320R00CHEA
JLCPCB Part #
C1785985
Description
-55℃~+175℃ 1W 320Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors ROHS