RN60E1501FB14
MFR.Part #
RN60E1501FB14
JLCPCB Part #
C1419004
Description
-65℃~+175℃ 1.5kΩ 250mW Metal Film Resistors ±1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors