RN60E1300FRSL
MFR.Part #
RN60E1300FRSL
JLCPCB Part #
C1805627
Description
-65℃~+175℃ 130Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors