RN60E1302FRSL
MFR.Part #
RN60E1302FRSL
JLCPCB Part #
C3420045
Description
-65℃~+175℃ 13kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ Plugin,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors