RN60E1000FRSL
MFR.Part #
RN60E1000FRSL
JLCPCB Part #
C3562781
Description
-65℃~+175℃ 100Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors