RN60E1183FBSL
MFR.Part #
RN60E1183FBSL
JLCPCB Part #
C1428167
Description
-65℃~+175℃ 118kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors