RN60E1182FRE6
MFR.Part #
RN60E1182FRE6
JLCPCB Part #
C3489139
Description
-65℃~+175℃ 11.8kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ Plugin,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors