RN60C1500DR36
MFR.Part #
RN60C1500DR36
JLCPCB Part #
C1777365
Description
-65℃~+175℃ 150Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors