TH3B476K6R3D1800
MFR.Part #
TH3B476K6R3D1800
JLCPCB Part #
C1956615
Description
-55℃~+150℃ 1.8Ω 47uF 6.3V ±10% 1411 Tantalum Capacitors ROHS