RN60E1022FBSL
MFR.Part #
RN60E1022FBSL
JLCPCB Part #
C1428637
Description
-65℃~+175℃ 10.2kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors