RN60C1102DBSL
MFR.Part #
RN60C1102DBSL
JLCPCB Part #
C1428657
Description
-65℃~+175℃ 11kΩ 250mW Metal Film Resistors ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors