RN60C2101DRSL
MFR.Part #
RN60C2101DRSL
JLCPCB Part #
C3545797
Description
-65℃~+175℃ 2.1kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ Plugin,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors