RN60E1022FB14
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN60E1022FB14
JLCPCB Part #
C1416628
Package
Plugin,D3.7xL8.7mm
Description
-65℃~+175℃ 10.2kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors