RN60C1022FB14
MFR.Part #
RN60C1022FB14
JLCPCB Part #
C3377521
Description
-65℃~+175℃ 10.2kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors