RN60D45R3FBSL
MFR.Part #
RN60D45R3FBSL
JLCPCB Part #
C1429747
Description
-65℃~+175℃ 250mW 45.3Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors