RN60D23R7FRSL
MFR.Part #
RN60D23R7FRSL
JLCPCB Part #
C3362655
Description
-65℃~+175℃ 23.7Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors