P0805C1473BNT
MFR.Part #
P0805C1473BNT
JLCPCB Part #
C3931569
Description
-55℃~+155℃ 147kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS