RN60D8451FB14
MFR.Part #
RN60D8451FB14
JLCPCB Part #
C1417777
Description
-65℃~+175℃ 250mW 8.45kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors