RN60D82R5FB14
MFR.Part #
RN60D82R5FB14
JLCPCB Part #
C3469988
Description
-65℃~+175℃ 250mW 82.5Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors