RN65D3574FB14
MFR.Part #
RN65D3574FB14
JLCPCB Part #
C1427897
Description
-65℃~+175℃ 3.57MΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors