CMF6015R000FHBF
MFR.Part #
CMF6015R000FHBF
JLCPCB Part #
C1422646
Description
-55℃~+175℃ 15Ω 1W Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors