RN60D8250FBSL
MFR.Part #
RN60D8250FBSL
JLCPCB Part #
C1428077
Description
-65℃~+175℃ 250mW 825Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors