RN50E1050FRSL
MFR.Part #
RN50E1050FRSL
JLCPCB Part #
C1806973
Description
-65℃~+175℃ 105Ω 50mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors