RN60D6651FRE6
MFR.Part #
RN60D6651FRE6
JLCPCB Part #
C1770780
Description
-65℃~+175℃ 250mW 6.65kΩ Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors