RN60D8061FR36
MFR.Part #
RN60D8061FR36
JLCPCB Part #
C1770676
Description
-65℃~+175℃ 250mW 8.06kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors