RN60D78R7FBSL
MFR.Part #
RN60D78R7FBSL
JLCPCB Part #
C1428083
Description
-65℃~+175℃ 250mW 78.7Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors