RN60D18R7FBSL
MFR.Part #
RN60D18R7FBSL
JLCPCB Part #
C3375123
Description
-65℃~+175℃ 18.7Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors