RN60D66R5FR36
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN60D66R5FR36
JLCPCB Part #
C1770877
Package
Plugin,D3.7xL8.7mm
Description
-65℃~+175℃ 250mW 66.5Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors