RN60D6493FRSL
MFR.Part #
RN60D6493FRSL
JLCPCB Part #
C1783731
Description
-65℃~+175℃ 250mW 649kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors