RN65D6493FRSL
MFR.Part #
RN65D6493FRSL
JLCPCB Part #
C1799595
Description
-65℃~+175℃ 500mW 649kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors