RN60D6193FRSL
MFR.Part #
RN60D6193FRSL
JLCPCB Part #
C1783407
Description
-65℃~+175℃ 250mW 619kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors