RN60D6190FRSL
MFR.Part #
RN60D6190FRSL
JLCPCB Part #
C3483590
Description
-65℃~+175℃ 250mW 619Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors