RN60D76R8FBSL
MFR.Part #
RN60D76R8FBSL
JLCPCB Part #
C1436833
Description
-65℃~+175℃ 250mW 76.8Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors