RN65D6042FBSL
MFR.Part #
RN65D6042FBSL
JLCPCB Part #
C1429508
Description
-65℃~+175℃ 500mW 60.4kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors